Usługi dronem Sopot, Gdańsk, Gdynia

Usługi dronem Sopot, Gdańsk, Gdynia

wideo Brak komentarzy

Usługi dronem Sopot, Gdańsk, Gdynia Trójmiasto


Firma AS Record jest liderem w dziedzinie usług dronowych w Sopocie. Nasza oferta skierowana jest do filmowców, fotografów, deweloperów oraz osób prywatnych, którzy chcą uzyskać niepowtarzalne ujęcia z powietrza. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii oraz doświadczonym operatorom, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług.

Filmowanie z drona pozwala na uzyskanie unikalnych perspektyw, które trudno osiągnąć za pomocą tradycyjnych metod. Dzięki naszym usługom, filmy promocyjne czy reklamowe będą prezentowały się profesjonalnie i atrakcyjnie.

Usługi dronem Sopot

Robienie zdjęć z drona to również doskonała opcja dla deweloperów, którzy chcą pokazać swoje inwestycje z lotu ptaka. Drony pozwalają na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, co umożliwia uzyskanie unikalnych ujęć nieruchomości.

Osoby prywatne również mogą skorzystać z naszych usług, np. w celu uwiecznienia ważnych wydarzeń rodzinnych takich jak ślub czy chrzciny. Drony pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnych ujęć z lotu ptaka, co pozwala na pokazanie całego terenu lub obiektu w jednym ujęciu.